Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Workflow – obieg dokumentów kosztowych

Proces rejestracji i akceptacji faktur kosztowych służy do ewidencji oraz zarządzania dokumentami kosztowymi (faktury, korekty, noty księgowe, polisy, rachunki). Obejmuje ścieżkę od osoby wprowadzającej dokumenty do obiegu poprzez rozpisanie go na miejsca powstawania kosztów (MPK), skierowanie do akceptacji aż po automatyczne zaksięgowanie dokumentów i realizację płatności.

Elektroniczny obieg faktur pozwoli Ci oszczędzić czas, jaki trzeba by było poświęcić na zatwierdzenie, weryfikację i rejestrację faktur w wieloetapowym trybie tradycyjnym. Dzięki temu zyskujesz możliwość odpowiedniego zabezpieczenia dokumentów i wyeliminowania ewentualnych błędów.

Rejestracja dokumentów w systemie

Opis merytoryczny dokumentu

Akceptacja

Księgowanie dokumentu

Korzyści

Dzięki zastosowaniu elektronicznego obiegu dokumentów faktura w ciągu jednego dnia może zostać zaakceptowana i zaksięgowana przez osoby znajdujące się w różnych działach i różnych lokalizacjach.

Informacja o dokumentach do akceptacji wysyłana mailowo –raport zawierający listę wszystkich dokumentów oczekujących na reakcję, zaległych, zwróconych lub informację o odrzuceniu zaakceptowanych dokumentów.

Kierowanie akceptacji zgodnie z nadanymi uprawieniami.

Automatyczny zapis księgowy dokumentów kosztowych w systemie ERP – zmniejszona pracochłonność działów księgowych.

Zobacz inne procesy
Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial