Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Nowa wersja oprogramowania enova365 15.4

Nowa wersja oprogramowania enova365 15.4

enova365Opublikowana wersja zawiera kolejną transzę zmian dotyczącą dostosowania systemu enova365 do zmian przepisów. Wersja ta głównie poświęcona została nowym mechanizmom w module Kadry i płace umożliwiającym prowadzenie e-dokumentacji pracowniczej.

 

Zobacz najważniejsze nowości funkcjonalne tej edycji: ulotka enova365 15.4

 

 

Szczegółowe zestawienie zmian >>

 

 

 

Uwaga!
W związku z udostępnionym przez Ministerstwo Finansów projektem rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie w sprawie określenia wzorów deklaracji, zeznania, oświadczenia oraz informacji podatkowych obowiązujących w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych prawdopodobnie będzie publikowana wersję dodatkową zawierającą nowe wzory deklaracji CIT-8 wraz załącznikami, które zastąpią aktualnie obowiązujące wzory jeszcze do rozliczeń podatku dochodowego za rok 2018.
Według stanu na dzień publikacji wersji 15.4 prace nad finalną wersją rozporządzenia nie zostały jeszcze zakończone. Z treści projektu rozporządzenia wynika, że nowe wzory deklaracji zaczną obowiązywać z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

 

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia przy zaimplementowaniu aktualizacji, zapraszamy do kontaktu z nami.

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial