Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

enova365

enova warszawa

enova365

Rozwój enova365 to nie tylko droga w kierunku rozwiązań chmurowych. Program jest na bieżąco rozwijany zgodnie z Państwa sugestiami i naszą wizją przyszłości. Niezmiennie bardzo ważne jest dla nas terminowe aktualizowanie systemu, zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawa. W 2012 r. rozbudowaliśmy enova o nowe moduły: Workflow i Produkcja. Obecnie pracujemy między innymi nad udostępnieniem możliwości obsługi poczty e-mail w środowisku enova365 oraz wprowadzamy edytowalne formularze.

Nasze działania koncentrujemy na użyteczności  systemu i ergonomii przetwarzania coraz większej ilości danych.

 

enova365 w swoim rozwoju powinna wyprzedzać rosnące potrzeby użytkowników, gwarantując, że zamiast kosztownej wymiany całego oprogramowania można poprzestać wyłącznie na rozszerzeniu funkcjonalności. Takie podejście chwalą sobie nasi Klienci już od ponad 11 lat.

 

Na 2013 r. przygotowaliśmy strategię, która podkreśli naszą innowacyjność i unikatowość na rynku. Zawarliśmy ją we wzorze „1x3x2” tj. jeden produkt (enova365), trzy linie (srebrna, złota i platynowa) oraz dwa rozwiązania (standardowe i w chmurze). Spostrzegamy naszą przewagę rynkową w tym, że jeden produkt jakim jest enova365, możemy dostarczyć (niezależnie lub równocześnie) na dwie platformy, co jest absolutnie wyjątkowe na rynku. Jeden produkt oznacza, że koszty wytwarzania systemu pozostają praktycznie na niezmienionym poziomie a doświadczenie w budowie enova365, wypracowane na przestrzeni 11 lat, jest jednocześnie od razu dostępne w enova365. Daje to również korzyści dla naszych Partnerów, którzy dzięki jednej linii produktu we wspólnej technologii, będą od razu przygotowani merytorycznie do obsługi chmurowej wersji systemu – enova365. Soneta od samego początku przyjęła i konsekwentnie realizuje – model propartnerski. Sukcesy naszych Partnerów – ambasadorów marki enova365, przeprowadzających wdrożenia u kolejnych Klientów, są naszymi sukcesami! Ich wiedza i doświadczenie odgrywa kluczową rolę w procesie utrzymywania wysokiej jakości oprogramowania klasy ERP/CRM  – i bardzo to sobie cenimy.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial