Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Rozwiązania autorskie

Tworzymy dedykowane rozwiązania funkcjonalne w pełni zaspokajające potrzeby naszych Klientów

Współczesne systemy informatyczne są najczęściej tworzone dla szerokiego grona odbiorców z uwzględnieniem typowej, potrzebnej funkcjonalności, która jednak nie zawsze pokrywa się ze specyficznymi wymogami branżowymi konkretnych Klientów. W dzisiejszych czasach rynek wymusza innowacyjne rozwiązania, które pozwalają być krok do przodu przed konkurencją, a jakie rozwiązanie będzie najlepsze, jeżeli nie dopasowane pod indywidualne wymagania Klienta? W Alt One rozumiemy to doskonale. Zobacz, który dodatek enova365 spełni Twoje potrzeby.

Poznaj katalog narzędzi Alt One dla Twojego biznesu:

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

Specjalizujemy się w budowie wydajnych i dopasowanych do Twoich potrzeb systemów informatycznych, zapewniając stałą obsługę, kontrolę oraz wsparcie stworzonych rozwiązań.

Nasza oferta obejmuje tworzenie:

baz danych

hurtowni danych

aplikacji biznesowych

aplikacji mobilnych na komputery przenośne

raportów oraz wielowymiarowych danych

oprogramowania integrującego systemy informatyczne

rozwiązań internetowych, portali korporacyjnych klasy B2B, B2C, B2E

Działamy w oparciu o najnowsze technologie, które pozwalają nam na oferowanie najbardziej wydajnego i profesjonalnego oprogramowania. Stosujemy kompleksowe podejście do realizacji projektów: od strategii i analizy procesów, poprzez implementację, testowanie i wdrożenie systemu do stałej opieki serwisowej. Naszym atutem jest wiedza zdobyta podczas pracy z najlepszymi polskimi firmami. Projekty tworzymy indywidualnie dla każdego Klienta, z którym razem wypracowujemy najlepsze rozwiązania.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial