Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Referencje enova365

Wspaniałe doświadczenia Klientów i atrybuty naszego zespołu projektowego pomogły Alt One zająć pozycję lidera enova365.

Zobacz wybrane referencje otrzymane od naszych Klientów:

klient enova

 

 

 

„Firma Alt One Dawid Wojnarowski profesjonalnie podeszła do realizacji projektu, uwzględniając za pomocą analizy przedwdrożeniowej wymogi związane z charakterem branży budowlanej Spółki.”

Zobacz Referencje

„Dzięki szerokiej wiedzy o systemie enova i dużemu zaangażowaniu w prace wdrożeniowe, konsultanci Alt One przyczynili się do stworzenia wielu indywidualnych rozwiązań.”

Zobacz Referencje

 

 

herkules enova

 

 

„Firma Herkules SA pragnie zarekomendować oprogramowanie enova innym Przedsiębiorcom poszukującym  systemu dopasowanego do indywidualnych potrzeb, a firmę Alt One Dawid Wojnarowski jako innowacyjnego i solidnego Partnera w zakresie wdrażania i wykonywania usług w zakresie powyższego oprogramowania.”

Zobacz Referencje

referencje enova

 

„Wyrażamy uznanie dla wiedzy i doświadczenia inżynierów Alt One Dawid Wojnarowski, umiejętności jej zastosowania oraz dobrej współpracy z przedstawicielami naszej firmy. Wdrożenie oprogramowania enova365 dało wymierne korzyści poprzez oszczędność czasu, obniżenie kosztów, usprawnienie i kontrolę procesów, raportowanie, wspieranie podejmowania decyzji.”

Zobacz Referencje

enova cie

 

„Współpraca z Alt One w trakcie wdrożenia systemu enova365 jak i opieka serwisowa przebiega bez zastrzeżeń. Jednocześnie informuję, iż produkt enova365 spełnia oczekiwania Zamawiającego.”

Zobacz Referencje

referencje enova

 

 

„Największą wartością wybranego rozwiązania jest przygotowana przez Alt One integracja i automatyzacja w zakresie zleceń fakturowania, generowania wydruku faktury i przekazania zwrotnie wydruków do aplikacji transakcyjnej.”

Zobacz Referencje

Kredyt Inkaso enova

 

 

„Stwierdzamy, że firma Alt One wywiązała się z powierzonych jej obowiązków z właściwą starannością oraz zgodnie z ustalonymi terminami. Wprowadzone rozwiązania pozwoliły na osiągnięcie postawionych celów.”

Zobacz Referencje

logo tuw enova

 

„Implementacja systemu została przeprowadzona przez specjalistów firmy Alt One rzetelnie, zgodnie z przyjętym wcześniej planem oraz wyjątkowo szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z jakości produktu jak i wsparcia ze strony firmy Alt One, która wykazała swoją fachowość oraz szeroką wiedzę praktyczną i merytoryczną z zakresu systemu enova.”

Zobacz Referencje

cke_logo

 

„Wspólnie z firmą Alt One udało nam się stworzyć wiele indywidualnych rozwiązań, które znacznie usprawniają naszą pracę. Współpraca z konsultantami Alt One układała nam się bardzo dobrze. Wykazali się dużym zaangażowaniem w projekt.”

Zobacz Referencje

gowork enova

 

Wdrożone dedykowane rozwiązanie Alt One Wysyłka deklaracji PIT-11 IMIR spełnia nasze oczekiwania. Dotychczasowa współpraca, profesjonalizm oraz wysoka jakość wykonawstwa pozwala nam udzielić rekomendacji firmie Alt One oraz polecić jej usługi przyszłym zleceniodawcom.

 

Zobacz referencje

 

referencje enova

 

 

Firma Alt One profesjonalnie podeszła do realizacji projektu, został on wykonany z najwyższą starannością oraz w krótkim czasie. Elementami projektu była m.in. idenfyfikacja i określenie zbiorów danych, zasobów systemu informatycznego oraz osób biorących udział przy przetwarzaniu danych osobowych, przygotowanie dokumentacji jak również przeszkolenie kluczowych pracowników.

Zobacz referencje

referencje enova

Stwierdzamy, że firma Alt One wywiązała się z powierzonych jej obowiązków z właściwą starannością oraz zgodnie z ustalonymi terminami. Dotychczasowa współpraca, profesjonalizm oraz wysoka jakość wykonawstwa pozwala nam udzielić rekomendacji firmie Alt One oraz polecić jej usługi przyszłym zleceniodawcom.

Zobacz referencje

Jesteś w dobrym towarzystwie

Pracujemy dla innowacyjnych firm i instytucji, liderów w swoich dziedzinach, dostarczając nowatorskie rozwiązania złożone z zaawansowanych usług oraz technologii globalnych producentów IT. Poznaj nasze projekty >

Zacznijmy już dziś

 

Pomożemy znaleźć odpowiednie produkty i ceny dla Twojej firmy. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

 

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial