Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Referencje enova365

Wspaniałe doświadczenia Klientów i atrybuty naszego zespołu projektowego pomogły Alt One zająć pozycję lidera enova365.

Zobacz wybrane referencje otrzymane od naszych Klientów:

WSiP referencje enova

 

„Dzięki wdrożeniu osiągnęliśmy następujące cele biznesowe:
• skuteczna i kompleksowa obsługa procesów administracyjnych związanych z obsługą kadr, czasu pracy i naliczaniem wynagrodzeń oraz PPK,
• elektroniczna obsługa wniosków urlopowych przez pracowników i przełożonych, obsługa PIT-11, IMIR w Pulpitach,
• usprawnienie rozliczeń umów cywilnoprawnych,

• przechowywanie dokumentacji pracowniczej, w szczególności wniosków urlopowych oraz ewidencji czasu pracy w formie elektronicznej.”

Zobacz Referencje

enova hr

„Wdrożenie oprogramowania enova365 pozwoliło na osiągnięcie postawionych celów, m.in.:
• optymalizacja procesu rozliczenia sprzedaży cyklicznej,
• analiza stanów magazynowych,
• ustandaryzowanie przechowywania informacji oraz dokumentów zgodnie z przyjętymi procedurami,
• kontrolę przepływu informacji.”

Zobacz Referencje

enova365 wdrożenie

enova-356-referencje

 

„Schüco International Polska Sp. z o.o. niniejszym potwierdza, że firma Alt One Sp. z o.o. Sp. K. zrealizowała usługi związane z integracją systemów informatycznych na rzecz naszej firmy. Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników firmy Alt One pozwala nam polecić firmę jako profesjonalnego partnera biznesowego.”

Zobacz Referencje

referencje_enova

 

„Wpływ na poprawę wyników firmy:
-oszczędność czasu przy realizacji powtarzalnych zadań i zmniejszenie ilości pracy manualnej poprzez możliwość importowania danych; sprawniejsze raportowanie do innych działów dzięki możliwości przygotowywania zestawień; sprawniejsze przygotowywanie dużej ilości dokumentów poprzez możliwość tworzenia własnych wydruków w systemie a następnie ich generowania.”

 

Zobacz Referencje

referencje enova365 Maillis logo

 

„Dotychczasowa współpraca, zaangażowanie, profesjonalizm oraz wysoka jakość wykonawstwa pozwala nam udzielić rekomendacji firmie Alt One oraz polecić jej usługi przyszłym zleceniodawcom. Wdrożone dedykowane rozwiązania Alt One: Wielowymiarowy Podział Płac i Obecności w Pulpitach spełniają nasze oczekiwania.”

 

Zobacz Referencje

wdrożenie referencje enova

 

 

„Wpływ na poprawę wyników firmy: przeniesienie procesów płacowych wewnątrz firmy, minimalizacja kosztów wynikających z korzystania z usług zewnętrznych dostawców kadrowo-płacowych, poprawne naliczanie wynagrodzeń i ich raportowanie w wewnętrznych systemach firmy.”

 

Zobacz Referencje

enova365 wdrożenie

referencje-enova-365-warszawa

 

„Alt One sp. z o.o. Sp.k. wykonała usługi związane z wdrożeniem oprogramowania enova365 oraz od marca 2018 roku realizuje obsługę serwisową systemu enova365. Stwierdzamy, że firma Alt One wywiązała się z powierzonych jej obowiązków z właściwą starannością oraz zgodnie z ustalonymi terminami. Wdrożone dedykowane rozwiązanie Alt One Ewidencja Czasu Pracy spełnia nasze oczekiwania.”

Zobacz Referencje

referencje-wdrożenie-enova-365

 

„Szybki kontakt z Konsultantem oraz rzetelna wiedza z zakresu kadr i płac, dają nam poczucie bezpieczeństwa i możliwość doskonalenia kolejnych procesów.”

 

Zobacz Referencje

enova365 warszawa

 

„Skuteczna i kompleksowa obsługa procesów administracyjnych związanych z obsługą kadr i naliczaniem należnych wynagrodzeń. Sprawne i rzetelne raportowanie o danych kadrowo-płacowych w firmie.”

 

Zobacz Referencje

enova365 wdrożenie

enova365 warszawa

 

„Z pełnym przekonaniem mogę polecić współpracę z firmą Alt One oraz przygotowaną przez nią aplikację 2FA – Two Factor Authenticator. Chwalę sobie także sam proces wdrożenia oraz kontakt podczas ustalania szczegółów – wszystko przebiegło sprawnie i przyjemnie.”

Zobacz Referencje

 

referencje-enova365

 

„Wpływ na poprawę wyników firmy: ograniczenie kosztów poprzez rezygnację z zewnętrznego dostawcy usług kadrowo-płacowych, digitalizacja procesu przygotowania i obiegu dokumentów kadrowych, uruchomienie raportowania.”

 

Zobacz Referencje

klient enova

 

 

 

„Firma Alt One Dawid Wojnarowski profesjonalnie podeszła do realizacji projektu, uwzględniając za pomocą analizy przedwdrożeniowej wymogi związane z charakterem branży budowlanej Spółki.”

Zobacz Referencje

„Dzięki szerokiej wiedzy o systemie enova i dużemu zaangażowaniu w prace wdrożeniowe, konsultanci Alt One przyczynili się do stworzenia wielu indywidualnych rozwiązań.”

Zobacz Referencje

 

 

herkules enova

 

 

„Firma Herkules SA pragnie zarekomendować oprogramowanie enova innym Przedsiębiorcom poszukującym  systemu dopasowanego do indywidualnych potrzeb, a firmę Alt One Dawid Wojnarowski jako innowacyjnego i solidnego Partnera w zakresie wdrażania i wykonywania usług w zakresie powyższego oprogramowania.”

Zobacz Referencje

referencje enova

 

„Wyrażamy uznanie dla wiedzy i doświadczenia inżynierów Alt One Dawid Wojnarowski, umiejętności jej zastosowania oraz dobrej współpracy z przedstawicielami naszej firmy. Wdrożenie oprogramowania enova365 dało wymierne korzyści poprzez oszczędność czasu, obniżenie kosztów, usprawnienie i kontrolę procesów, raportowanie, wspieranie podejmowania decyzji.”

Zobacz Referencje

enova cie

 

„Współpraca z Alt One w trakcie wdrożenia systemu enova365 jak i opieka serwisowa przebiega bez zastrzeżeń. Jednocześnie informuję, iż produkt enova365 spełnia oczekiwania Zamawiającego.”

Zobacz Referencje

referencje enova

 

 

„Największą wartością wybranego rozwiązania jest przygotowana przez Alt One integracja i automatyzacja w zakresie zleceń fakturowania, generowania wydruku faktury i przekazania zwrotnie wydruków do aplikacji transakcyjnej.”

Zobacz Referencje

Kredyt Inkaso enova

 

 

„Stwierdzamy, że firma Alt One wywiązała się z powierzonych jej obowiązków z właściwą starannością oraz zgodnie z ustalonymi terminami. Wprowadzone rozwiązania pozwoliły na osiągnięcie postawionych celów.”

Zobacz Referencje

logo tuw enova

 

„Implementacja systemu została przeprowadzona przez specjalistów firmy Alt One rzetelnie, zgodnie z przyjętym wcześniej planem oraz wyjątkowo szybko i sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z jakości produktu jak i wsparcia ze strony firmy Alt One, która wykazała swoją fachowość oraz szeroką wiedzę praktyczną i merytoryczną z zakresu systemu enova.”

Zobacz Referencje

cke_logo

 

„Wspólnie z firmą Alt One udało nam się stworzyć wiele indywidualnych rozwiązań, które znacznie usprawniają naszą pracę. Współpraca z konsultantami Alt One układała nam się bardzo dobrze. Wykazali się dużym zaangażowaniem w projekt.”

Zobacz Referencje

gowork enova

 

Wdrożone dedykowane rozwiązanie Alt One Wysyłka deklaracji PIT-11 IMIR spełnia nasze oczekiwania. Dotychczasowa współpraca, profesjonalizm oraz wysoka jakość wykonawstwa pozwala nam udzielić rekomendacji firmie Alt One oraz polecić jej usługi przyszłym zleceniodawcom.

 

Zobacz referencje

referencje enova

 

 

Firma Alt One profesjonalnie podeszła do realizacji projektu, został on wykonany z najwyższą starannością oraz w krótkim czasie. Elementami projektu była m.in. identyfikacja i określenie zbiorów danych, zasobów systemu informatycznego oraz osób biorących udział przy przetwarzaniu danych osobowych, przygotowanie dokumentacji jak również przeszkolenie kluczowych pracowników.

Zobacz referencje

referencje enova

 

Stwierdzamy, że firma Alt One wywiązała się z powierzonych jej obowiązków z właściwą starannością oraz zgodnie z ustalonymi terminami. Dotychczasowa współpraca, profesjonalizm oraz wysoka jakość wykonawstwa pozwala nam udzielić rekomendacji firmie Alt One oraz polecić jej usługi przyszłym zleceniodawcom.

Zobacz referencje

enova w Eris

 

„Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. niniejszym potwierdza, że firma Alt One Spółka z o.o. Sp. K. zrealizowała usługi związane z wdrożeniem systemu enova365. Stwierdzamy, że firma Alt One wywiązała się z powierzonych jej obowiązków z właściwą starannością oraz zgodnie z ustalonymi terminami.”

Zobacz Referencje

enova365 w Mazars

 

„Firma Alt One Spółka z o.o. Sp. K. zrealizowała usługi związane z wdrożeniem systemu enova365 w obszarze kadry i płace oraz świadczy usługi wsparcia systemu enova365 na rzecz naszej firmy.
Dotychczasowa współpraca, zaangażowanie, profesjonalizm oraz wysoka jakość wykonawstwa pozwala nam udzielić rekomendacji firmie Alt One oraz polecić jej usługi przyszłym zleceniodawcom.”

Zobacz Referencje

enova365 w Zentis

 

„Wdrożone dedykowane rozwiązanie Alt One Analizy Excel Płace spełnia nasze oczekiwania.(…) Firma Alt One Spółka z o.o. Sp. K. realizuje usługi wsparcia systemu enova365 na rzecz naszej firmy od czerwca 2014 roku.”

Zobacz Referencje

Jesteś w dobrym towarzystwie

Pracujemy dla innowacyjnych firm i instytucji, liderów w swoich dziedzinach, dostarczając nowatorskie rozwiązania złożone z zaawansowanych usług oraz technologii globalnych producentów IT. Poznaj nasze projekty >

Zacznijmy już dziś

 

Pomożemy znaleźć odpowiednie produkty i ceny dla Twojej firmy. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

 

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial