Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Programista C# – oferta pracy

Programista C#

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwój oprogramowania oraz dodatków do systemów ERP (enova365, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum)
  • tworzenie raportów w technologii repx, aspx
  • wsparcie konsultantów w zakresie implementacji rozwiązań
  • współpraca przy tworzeniu dokumentacji projektowej
  • programowanie modułów i dodatków wg przygotowanej specyfikacji projektowej
  • bieżące wsparcie i utrzymanie rozwiązań

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka C# oraz SQL
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii
  • znajomość i umiejętność posługiwania formatami XML oraz JSON
  • wysoka motywacja do pracy oraz dbanie o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w programowaniu systemów ERP
  • znajomość i umiejętność stosowania technik TDD
  • znajomość WebAPI
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji na platformę .NET
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (asp.net MVC lub inne)
  • znajomość platformy Azure Dev Ops

OFERUJEMY:

  • pracę w zespole doświadczonych programistów
  • pracę w trybie zdalnym z możliwością pracy także w biurze
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • pakiet benefitów: program opieki medycznej i świadczenia sportowe

Miejsce pracy: Warszawa

➡️ DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy, aplikuj teraz: info@altone.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie zapomnij o zawarciu w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alt One Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z  dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) .”

Informujemy, że Administratorem danych jest Alt One Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 61. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Polityka prywatności>>

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial