Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

O firmie

Systemy informatyczne to nasza pasja!

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych systemów informatycznych, specjalizującym się we wdrażaniu, obsłudze i serwisowaniu systemów zarządzania opartych na biznesowym oprogramowaniu enova365.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług IT, dzięki czemu możemy poszczycić się najwyższej jakości wdrożeniami i dbałością o optymalne wykorzystanie istniejącej infrastruktury informatycznej naszych Klientów.

 

Dlatego Alt One to więcej niż informatyka!

Jesteśmy największym dystrybutorem oprogramowania enova365.

Jesteśmy członkiem Rady Programowej Soneta, dzięki czemu mamy duży wpływ na rozwój systemu enova365, a nasze sugestie i uwagi są traktowane z dużym priorytetem przez producenta.

enova

Misja

Misją Alt One jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań informatycznych opartych o system enova365, ściśle odpowiadających ich potrzebom biznesowym.

Zasady

Główną zasadą przestrzeganą przez Alt One jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości i uzasadnionych ekonomicznie. Nakłady zainwestowane w systemy informatyczne muszą prowadzić do wytworzenia określonych, wymiernych korzyści.

Nagrody i wyróżnienia

Od 8 lat, corocznie, otrzymujemy tytuł Partnera Roku jako wyraz uznania dla wielkości naszej sprzedaży, jakości wdrożeń oraz wkładu w budowanie marki  enova365.

Kadra

W naszym 40-osobowym zespole pracują specjaliści, dzięki którym możemy zapewnić profesjonalizm, innowacyjność i dbałość o optymalne wykorzystanie istniejącej infrastruktury informatycznej Klienta oraz terminowość.

 

W każdym z projektów uczestniczy kilka zespołów o zróżnicowanych kompetencjach:

 

Zespół wdrożeniowy – pracują u nas konsultanci z wieloletnią praktyką, wyspecjalizowani w systemie enova365, mogący się pochwalić wieloma zakończonymi z sukcesem projektami. Zawsze skupiamy się na rozpoznaniu potrzeb i wymagań naszych Klientów, tak aby opracować optymalne i kompleksowe rozwiązanie uwzględniające istniejącą specyfikę i procesy biznesowe. Jest to podstawa do właściwego zaplanowania niezbędnych działań i dokładnej wyceny kosztów inwestycji.

 

Zespół projektowy – posiadamy własny dział programistyczny, dzięki któremu dostarczamy podczas wdrożeń system enova365 z rozszerzoną funkcjonalnością. Naszym Klientom oferujemy dodatkowe raporty i analizy, jak również mechanizmy wymiany danych z innymi systemami. Tworzymy rozszerzenia funkcjonalne systemu enova365, dostosowując go do specyfiki biznesu Klienta. W roku 2016 szef naszego zespołu programistycznego został uhonorowane przez producenta enova365 nagrodą za „Aktywny wkład w rozwój enova365” – jest to pierwsza tego typu nagroda w historii enova365.

 

Zespół techniczny – certyfikowani inżynierowie Microsoft i VMware. Podążając za najnowszymi trendami w branży, zawsze służą radą i pomocą w razie pytań i wątpliwości.

 

Zespół pierwszej linii wsparcia – w ramach umów wsparcia, zapewniamy naszym Klientom pomoc dedykowanego zespołu, który czeka na wszelkie pytania. Wydzielając dedykowany zespół, możemy zagwarantować naszym Klientom krótkie, ale realne czasy reakcji na zgłoszenia.

Alt OneDOŁĄCZ DO NAS!

 

Szukamy ludzi, którzy będą chcieli dzielić się swoją wiedzą i razem z nami budować zgrany zespół. Prześlij do nas swoje CV na adres: info@altone.pl

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zaufali nam