Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

 

O firmie

Systemy informatyczne to nasza pasja

Specjalizujemy się we wdrażaniu, obsłudze i serwisowaniu systemów zarządzania opartych na biznesowym oprogramowaniu enova365.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług IT, dzięki czemu możemy poszczycić się najwyższej jakości wdrożeniami i dbałością o optymalne wykorzystanie istniejącej infrastruktury informatycznej naszych Klientów.

 

Dlatego Alt One to więcej niż informatyka!

Jesteśmy największym dystrybutorem oprogramowania enova365.

Jako członek Rady Programowej Soneta, mamy duży wpływ na rozwój systemu enova365, a nasze sugestie i uwagi są traktowane z dużym priorytetem przez producenta.

warszawa enova

To jest Alt One:

 

70 specjalistów

18 lat doświadczenia

420 wdrożeń enova365

2500 godzin usług serwisowych realizowanych miesięcznie

30+ autorskich rozwiązań rozszerzających standard systemu enova365

Nasze podejście

Od strategicznej implementacji do ciągłej obsługi, upewniamy się, że otrzymujesz najlepszą wartość z Alt One.

Misja

Misją Alt One jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań informatycznych opartych o system enova365, ściśle odpowiadających ich potrzebom biznesowym.

Zasady

Główną zasadą przestrzeganą przez Alt One jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości i uzasadnionych ekonomicznie. Nakłady zainwestowane w systemy informatyczne muszą prowadzić do wytworzenia określonych, wymiernych korzyści.

Nagrody i wyróżnienia

Od 12 lat, corocznie, otrzymujemy tytuł Partnera Roku jako wyraz uznania dla wielkości naszej sprzedaży, jakości wdrożeń oraz wkładu w budowanie marki  enova365.

Nasza Kadra

Na sukces firmy Alt One pracuje cały zespół. To nie tylko świetni specjaliści do spraw oprogramowania enova365 i pasjonaci nowych technologii, ale przede wszystkim zaangażowani ludzie, których ambicją jest budowanie przyjaznej atmosfery pracy i osiąganie wspólnie wyznaczonych celów.

W każdym z projektów uczestniczy kilka zespołów o zróżnicowanych kompetencjach:

 

Zespół wdrożeniowy – pracują u nas konsultanci z wieloletnią praktyką, wyspecjalizowani w systemie enova365, mogący się pochwalić wieloma zakończonymi z sukcesem projektami. Zawsze skupiamy się na rozpoznaniu potrzeb i wymagań naszych Klientów, tak aby opracować optymalne i kompleksowe rozwiązanie uwzględniające istniejącą specyfikę i procesy biznesowe. Jest to podstawa do właściwego zaplanowania niezbędnych działań i dokładnej wyceny kosztów inwestycji.

 

Zespół projektowy – posiadamy własny dział programistyczny, dzięki któremu dostarczamy podczas wdrożeń system enova365 z rozszerzoną funkcjonalnością. Naszym Klientom oferujemy dodatkowe raporty i analizy, jak również mechanizmy wymiany danych z innymi systemami. Tworzymy rozszerzenia funkcjonalne systemu enova365, dostosowując go do specyfiki biznesu Klienta. W roku 2016 szef naszego zespołu programistycznego został uhonorowane przez producenta enova365 nagrodą za „Aktywny wkład w rozwój enova365” – jest to pierwsza tego typu nagroda w historii enova365.

 

Zespół techniczny – certyfikowani inżynierowie Microsoft i VMware. Podążając za najnowszymi trendami w branży, zawsze służą radą i pomocą w razie pytań i wątpliwości.

 

Zespół pierwszej linii wsparcia – w ramach umów wsparcia, zapewniamy naszym Klientom pomoc dedykowanego zespołu, który czeka na wszelkie pytania. Wydzielając dedykowany zespół, możemy zagwarantować naszym Klientom krótkie, ale realne czasy reakcji na zgłoszenia.

enovaDOŁĄCZ DO NAS!

 

Szukamy ludzi, którzy będą chcieli dzielić się swoją wiedzą i razem z nami budować zgrany zespół. Sprawdź aktualne oferty lub prześlij do nas swoje CV na adres: info@altone.pl

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zaufali nam

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial