Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Microsoft Teams

Microsoft Teams – oparty na czacie obszar roboczy w usłudze Office 365

 

Usługa Microsoft Teams gromadzi w jednym miejscu ludzi, konwersacje i zawartość — wraz z niezbędnymi dla zespołów narzędziami — pozwalając na łatwą współpracę i uzyskiwanie lepszych wyników. Zapewnia ona naturalną integrację ze znanymi aplikacjami pakietu Office i jest w całości zbudowana na bazie globalnej, bezpiecznej chmury usługi Office 365.

 

Nowoczesne funkcje czatu zespołowego

Usługa Microsoft Teams obsługuje nie tylko czaty trwałe, lecz także czaty wielowątkowe, zapewniając zaangażowanie wszystkich osób. Głęboka integracja z programem Skype umożliwia zespołom uczestniczenie w telekonferencjach i konferencjach wideo. Niezależnie od tego, czy Twoje zespoły współpracują zdalnie czy po prostu pracują w różnych miejscach na terenie biura, biznesowe oprogramowanie i aplikacje do czatu to niezbędne narzędzia w dzisiejszym miejscu pracy.

praca Alt One

 

Zespołowy i osobisty magazyn plików

Korzystaj z 10 GB zespołowego magazynu plików i 2 GB osobistego magazynu plików na użytkownika. W usłudze Teams możesz uzyskiwać dostęp do dokumentów programu Word, prezentacji programu PowerPoint i arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, udostępniać je i edytować razem z innymi w czasie rzeczywistym.

 

Zapomnij o mailu i załącznikach, przynajmniej częściowo

W wielu firmach i zespołach wciąż najpopularniejszym narzędziem komunikacji jest poczta elektroniczna. Tymczasem Teams potrafi ją skutecznie zastąpić. Zamiast wysyłać współpracownikom maile, lepiej wysłać im wiadomość na odpowiednim kanale zespołu w Teams. Ktoś może powiedzieć, że mailem można przesłać załącznik. W Teams również można udostępnić pliki, które będą dla odpowiednich osób dostępne cały czas, a nie – jak w przypadku maila – tylko gdy otworzą w programie pocztowym odpowiednią wiadomość. Dowolny plik (dokument, obraz czy wideo) można przesłać zarówno całemu zespołowi (na odpowiednim kanale), jak i konkretnej osobie podczas rozmowy z nią.

 

Kontakt z Teams via mail

Co zrobić w sytuacji, gdy z konkretnym zespołem czy kanałem w Teams musi skontaktować się osoba, która nie ma konta w Teams? Albo, gdy ktoś z zespołu przebywa daleko i chce wysłać komunikat do użytkowników Teams? Nie trzeba w tym przypadku nawet korzystać z webowej wersji Teams. Wystarczy dowolne konto e-mail (nie musi być powiązane z Office 365) i dowolny klient pocztowy.

 

 

Łączenie z innymi usługami online

Współpracuj z zespołem za pomocą ulubionych aplikacji pakietu Office dla Internetu, takich jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Planner, Excel. A jeżeli korzystamy z takich usług jak Twitter, RSS, JIRA, GitHub, Google Analytics możemy je połączyć z wybranym kanałem w Teams, właśnie za pomocą tzw. łączników. W dostępnym w Teams zestawie łączników są też narzędzia do analizy, CRM i wiele więcej. Naprawdę jest w czym wybierać.

 

Microsoft Teams

 

Zabezpieczenia, którym można zaufać

Ponadto usługa Microsoft Teams oferuje zaawansowane możliwości w zakresie zabezpieczeń i zgodności, których wymagają klienci usługi Office 365. Dane są zaszyfrowane podczas przesyłania oraz przechowywania.

 

Pakiet narzędzi do współpracy online – uzyskaj go już teraz razem z subskrypcją usługi Office 365 – zapytaj o ofertę: handlowy@altone.pl

Dowiedz się więcej na temat Microsoft Office365⏩

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial