Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Microsoft Office 365

CZYM JEST USŁUGA OFFICE 365 BUSINESS?

Microsoft Office 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji biznesowej, w formie elastycznej usługi rozliczanej w modelu opłat miesięcznych. W Office 365 poza edytorem tekstu, arkuszem kalkulacyjnym i aplikacją do tworzenia prezentacji multimedialnych użytkownicy otrzymują dostęp do Outlooka, OneNote, SharePoint Online oraz Accessa. 

 

 

msoffice356

 

 

 

 

Praca w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, możesz korzystać ze znajomego zestawu narzędzi biurowych najwyższej jakości. Aplikacje pakietu Microsoft Office 365 aktualizowane są automatycznie do najnowszych wersji, bez dodatkowych opłat.

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto wybrać OFFICE 365?

Tylko pełna współpraca wszystkich programów biurowych zapewnia szybki dostęp do niezbędnych plików i komunikacji za pomocą elastycznych narzędzi, które podążają razem z Twoim zespołem. Dlatego jedyną kompletną odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby  przedsiębiorstw jest pakiet Office 365.

 

Office 365 to nie tylko aplikacje pakietu biurowego, ale usługa oferująca różne możliwości:

 

✅ Stały dostęp do najnowszych wersji aplikacji

Wszystkie programy aktualizowane są automatycznie do najnowszych wariantów, więc kiedy Microsoft zdecyduje się na wydanie kolejnej wersji pakietu Office, to będziecie mogli z nich korzystać bez dodatkowych opłat.

 

✅ Wprowadzanie pomysłów w życie z dowolnego miejsca

Skorzystaj ze światowego standardu aplikacji klasycznych, takich jak programy Word, Excel, PowerPoint i nie tylko. Wyświetlaj dokumenty i edytuj je na dowolnych urządzeniach, w tym na komputerach z systemem Windows i MacOS oraz w aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android. Aplikacje pakietu Office z wbudowanymi narzędziami opartymi na sztucznej inteligencji oraz funkcjami przechowywania i udostępniania plików w trybie online.

 

✅ Możliwość instalacji aplikacji pakietu Office 365 Business na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach na użytkownika

 

✅ Do 300 użytkowników w cenie

 

✅ 1 TB miejsca w chmurze w usłudze Microsoft OneDrive

Jest to pojemność znacznie przewyższająca potrzeby przeciętnego użytkownika, dzięki czemu firma nie musi inwestować nieustannie w nowe nośniki danych. Dodatkowo, informacje są bezpieczne i tylko osoba do tego uprawniona może decydować, komu udostępni poszczególne pliki.

 

✅ Dobra organizacja pracy dzięki dostępowi do wszystkich plików

Dzięki bezpiecznemu dostępowi, udostępnianiu i magazynowi plików w ramach usługi OneDrive dla firm możesz zrobić więcej, gdziekolwiek jesteś — w pracy, w domu lub w podróży.

 

✅ Integracja z usługą Active Directory

 

✅ Licencja do użytku komercyjnego

 

 

KTÓRĄ WERSJĘ PAKIETU WYBRAĆ?

Wybierz funkcje, których potrzebujesz, i znajdź najlepsze rozwiązanie. Zobacz porównanie wersji Office 365:

 

Office 365 Business

microsoft 365 business

Office 365 Business Premium

Office 365 Business

Office 365 Business Essentials

Microsoft Office 365

Najlepsza dla firm, które potrzebują aplikacji pakietu Office oraz przechowywania i udostępniania plików w chmurze na komputerach PC, Mac lub urządzeniach przenośnych. Brak biznesowej poczty e-mail. Najlepsza dla firm, które potrzebują biznesowej poczty e-mail, aplikacji pakietu Office i innych usług biznesowych na komputerach PC, Mac lub urządzeniach przenośnych. Najlepsza dla firm, które potrzebują biznesowej poczty e-mail i innych usług biznesowych na komputerach PC, Mac lub urządzeniach przenośnych. Brak klasycznych wersji aplikacji pakietu Office.

 

Microsoft Teams

Zyskasz dostęp do bezpłatnego nieograniczonego czatu, połączeń wideo, udostępniania plików, przestrzeni dyskowej i nie tylko. Microsoft Teams skupia w sobie pełen potencjał usługi Office 365, aby stworzyć prawdziwe centrum pracy zespołowej. Aplikacje WordExcelPowerPointSharePointOneNotePlanner, Power BI oraz Delve zostały wbudowane w usługę Microsoft Teams, zapewniając użytkownikom wszystkie potrzebne informacje i narzędzia na wyciągniecie ręki. W ramach obszaru roboczego za pomocą programu Microsoft Graph są prezentowane usługi inteligentne, pomagając odnajdować i udostępniać istotne informacje. Usługa Microsoft Teams opiera się na grupach usługi Office 365, naszej międzyaplikacyjnej usłudze członkostwa, która ułatwia użytkownikom naturalne przechodzenie od jednego narzędzia współpracy do innego, pozwalając zachować poczucie kontekstu oraz upraszczając udostępnianie danych.

 

 

SharePoint

Zapewnia łatwiejszą komunikację, dzięki czemu pracownicy mogą dzielić się swoją wiedzą i współpracować, korzystając z potrzebnych plików, danych, rozmów i notatek. Rozpocznij dzień na stronie głównej programu SharePoint, na której możesz szybko sprawdzić ostatnie działania w Twoich zespołach. Szybko przystąp do pracy dzięki łatwej nawigacji do Twoich witryn i dowiedz się, co w danej chwili jest najistotniejsze.

Napisz i dowiedz się więcej

Pomożemy dobrać najodpowiedniejszą wersję/licencję/subskrypcję, dostosowaną do Twoich potrzeb:

[contact-form-7 id=”7802″ html_class=”cf7_custom_style_1″]

Nie masz czasu na konfigurację Office 365?

Jeśli potrzebujesz pomocy w konfiguracji Office 365, nasi specjaliści zrobią to za Ciebie! Wybierz funkcje, których  potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial