Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Koordynator projektów informatycznych – oferta pracy

Aktualnie poszukujemy:

Koordynatora projektów informatycznych

JEŚLI CENISZ SOBIE:

> pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku

> otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

> szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów

> niekorporacyjną kulturę pracy – bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników

DOŁĄCZ DO NAS!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja i kierowanie podległym zespołem (konsultanci z branży informatycznej)
  • planowanie projektu i komunikacja z Klientem

WYMAGANIA:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu min. 10-osobowym zespołem
  • umiejętność tworzenia zmotywowanego i zaangażowanego zespołu
  • inicjatywa i kreatywność w realizacji zadań
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętności interpersonalne
  • samodzielność, samodyscyplina i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań

OFERUJEMY:

  • ciekawe zadania i projekty
  • pracę w ambitnym zespole
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów: program opieki medycznej i świadczenia sportowe

Miejsce pracy: Warszawa

Zapraszamy, aplikuj teraz >>

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

praca ALT ONE
Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial