Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Kariera

Zainspiruj się miejscem, w którym rozwiniesz skrzydła

 

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy lubią to, co robią. Wierzymy, że możemy tworzyć coś, co jest realnie potrzebne naszym klientom.  Mamy ogromną potrzebę pracy, która nas pasjonuje i ten entuzjazm czuć w firmie.

Zobacz co się u nas dzieje:  

praca Alt One

Co cenią w Alt One nasi pracownicy?

 

„Możliwość rozwoju i kontakt z klientem – codziennie różnym – oraz mobilność, z jednej strony duże zaangażowanie, z drugiej poczucie wolności.”

 

„Lubię ludzi pracujących w tej firmie. Tworzymy zgrany zespół, otwarty na nowych uczestników.”

 

„Ważne jest to, że lubię to co robię, pracuję w symbiozie z otoczeniem, z ludźmi, w atmosferze wzajemnego szacunku, niezależnie od tego kto jakie stanowisko zajmuje w firmie.”

Możliwości dla Ciebie

pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku

udział w ciekawych zadaniach i projektach

otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

szansa rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów

serwis enova

W Alt One wierzymy w poprawę życia innych ludzi – zarówno poprzez nasze produkty, jak i codzienne interakcje

Atmosfera

Ze szczególną troską dbamy o przepływ dobrej energii w firmie. Panuje tu niekorporacyjna kultura pracy – bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami. Dajemy elastyczność naszym pracownikom, aby mogli reagować szybko i odpowiednio, w ciągle zmieniającym się otoczeniu.

 

Balans

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest nie tylko modnym pojęciem, ale w Alt One jest priorytetem. Pracujemy bardzo ciężko, ale wiemy również, że nasz zespół potrzebuje miejsca dla rodziny, przyjaciół i siebie, aby być w najlepszej formie. Dlatego utrzymujemy rozsądne godziny pracy, abyśmy mogli realizować swoje pasje poza biurem.

 

Zdrowie i dobra kondycja

Zdrowie to coś więcej niż opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny. Możesz uczestniczyć w zajęciach jogi lub fitness i cieszyć się dostępem do najlepszych obiektów sportowych. Oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów: program opieki medycznej i kartę sportową.

Jeśli czujesz, że zespół Alt One to miejsce dla Ciebie

Daj znać, co wspólnie możemy zrobić. Sprawdź kogo szukamy i wyślij nam swoje CV! Aktualne oferty:

 

Konsultant działu wsparcia systemu enova365 – obszar Kadry i Płace

Młodszy Handlowiec systemów ERP

 

Programista C# – oferta pracy

Konsultant ds. wsparcia systemu enova365

Wdrożeniowiec systemu ERP enova365 – obszar logistyka

Konsultant wdrożeniowy systemu enova365 – obszar Księgowość

 

 

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń nie widzisz takiego, które odpowiadałoby Twoim umiejętnościom, po prostu prześlij swoje CV na adres: info@altone.pl. Nie zapomnij o zawarciu w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alt One Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z  dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) .”

 

Informujemy, że Administratorem danych jest Alt One Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 61. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Polityka prywatności>>

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial