Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Kariera

Zainspiruj się miejscem, w którym rozwiniesz skrzydła

 

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy lubią to, co robią. Wierzymy, że możemy tworzyć coś, co jest realnie potrzebne naszym klientom.  Mamy ogromną potrzebę pracy, która nas pasjonuje i ten entuzjazm czuć w firmie.

Zobacz co się u nas dzieje:  

praca Alt One

Co cenią w Alt One nasi pracownicy?

 

„Możliwość rozwoju i kontakt z klientem – codziennie różnym – oraz mobilność, z jednej strony duże zaangażowanie, z drugiej poczucie wolności.”

 

„Lubię ludzi pracujących w tej firmie. Tworzymy zgrany zespół, otwarty na nowych uczestników.”

 

„Ważne jest to, że lubię to co robię, pracuję w symbiozie z otoczeniem, z ludźmi, w atmosferze wzajemnego szacunku, niezależnie od tego kto jakie stanowisko zajmuje w firmie.”

Możliwości dla Ciebie

pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku

udział w ciekawych zadaniach i projektach

otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

szansa rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów

serwis enova

W Alt One wierzymy w poprawę życia innych ludzi – zarówno poprzez nasze produkty, jak i codzienne interakcje

Atmosfera

Ze szczególną troską dbamy o przepływ dobrej energii w firmie. Panuje tu niekorporacyjna kultura pracy – bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami. Dajemy elastyczność naszym pracownikom, aby mogli reagować szybko i odpowiednio, w ciągle zmieniającym się otoczeniu.

 

Balans

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest nie tylko modnym pojęciem, ale w Alt One jest priorytetem. Pracujemy bardzo ciężko, ale wiemy również, że nasz zespół potrzebuje miejsca dla rodziny, przyjaciół i siebie, aby być w najlepszej formie. Dlatego utrzymujemy rozsądne godziny pracy, abyśmy mogli realizować swoje pasje poza biurem.

 

Zdrowie i dobra kondycja

Zdrowie to coś więcej niż opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny. Możesz uczestniczyć w zajęciach jogi lub fitness i cieszyć się dostępem do najlepszych obiektów sportowych. Oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów: program opieki medycznej i kartę sportową.

Jeśli czujesz, że zespół Alt One to miejsce dla Ciebie

Daj znać, co wspólnie możemy zrobić. Sprawdź kogo szukamy i wyślij nam swoje CV! Aktualne oferty:

 

Konsultant ds. wsparcia systemu enova365 – obszar finanse i księgowość

Konsultant działu wdrożeń systemu enova365 – kadry i płace

Wdrożeniowiec enova365 logistyka

 

Konsultant działu wsparcia systemu enova365 – obszar Kadry i Płace

Programista C# – oferta pracy

Konsultant ds. wdrożeń systemu enova365 – obszar Księgowość

 

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń nie widzisz takiego, które odpowiadałoby Twoim umiejętnościom, po prostu prześlij swoje CV na adres: info@altone.pl.

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w celach bieżącej rekrutacji. Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby późniejszych procesów rekrutacyjnych wpisz do CV następującą klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Współadministratorami danych są: Alt One Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa) oraz Eden Technology Sp. z o.o.(ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu prowadzenie procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do przeniesienia danych, prawo do wycofania zgody poprzez kontakt pod adresem (iod@altone.pl lub iod@et.com.pl) oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz tutaj>.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial