Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Nowa wersja enova365

nowa enova365

Nowa wersja enova365

W dniu 27 sierpnia 2020 roku została opublikowana wersja enova365 z numerem 2006.1.1, w której pojawiły się nowości funkcjonalne w module Kadry Płace. Ponadto poprawiono funkcjonalności udostępnione w wersji 2006.0.0. Wymaga konwersji bazy danych.

 

 

Oto najważniejsze zmiany w enova365:

  • Na deklaracji Rozliczenie składek PPK umożliwiono oznaczenie czy deklaracja za danego pracownika podlega wysłaniu do instytucji finansowej. Dodatkowo umożliwiono rozliczenie zwrotu składek niesłusznie naliczonych na podstawie deklaracji Rozliczenie składek PPK, które zostaną oznaczone jako niepodlegające wysłaniu.
  • Zaktualizowano strukturę pliku eksportu deklaracji PPK.
  • Poprawiono rozrzucanie kwoty przychodu od PPK u pracowników zatrudnionych na etacie i umowie cywilnoprawnej, w przypadku naliczania kilku deklaracji PPK w trakcie jednego miesiąca.
  • Dodano metodę PodstawaKoszty50 do wykorzystania w definicji elementu wynagrodzenia. Metoda pozwala na naliczania innych kosztów uzyskania przychodów niż ustawione na definicji elementu wynagrodzenia na zakładce „Deklaracje”.

 

Wszystkie szczegóły w ulotce do wersji▶

Zgodnie z warunkami licencji dla wszystkich Klientów posiadających aktualną gwarancję, nowe wersje systemu enova365 są dostępne na stronie www Producenta systemu enova365, bez dodatkowych opłat.

 

Zapraszamy do kontaktu

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia przy zaimplementowaniu aktualizacji?  Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta na adres: pomoc@altone.pl

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial