Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Sprawniejsze zarządzanie wnioskami przez kadrę kierowniczą – zobacz naszą modyfikację w enova365

Sprawniejsze zarządzanie wnioskami przez kadrę kierowniczą – zobacz naszą modyfikację w enova365

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza jest tym co nas wyróżnia spośród Autoryzowanych Partnerów enova365. Nasze umiejętności w zakresie programowania pozwalają na uelastycznianie i rozbudowę wdrażanych rozwiązań – wskaż nam potrzeby Twojej firmy, a my znajdziemy rozwiązanie.

 

Nasza modyfikacja Pulpitu Kierownika w enova365 optymalizuje proces zarządzania wnioskami przez kadrę kierowniczą.

Do Pulpitu Kierownika dodaliśmy:

 

  • widok umożliwiający zapoznanie się z zaplanowanymi oraz zatwierdzonymi wnioskami
  • wgląd w nieobecności pracownika wprowadzone bezpośrednio przez dział kadr dla wybranych pracowników z podległej struktury w wybranym okresie czasu
  • poszczególne rodzaje wniosków (ich statusy) zostały oznaczone wybranymi kolorami: wnioski złożone – pomarańczowy, wnioski zaakceptowane – zielony, inne nieobecności – czerwony
  • z widoku jest możliwość przejścia do listy wniosków pracownika, z poziomu której kierownik będzie mógł dokonać akceptacji wybranych wniosków.

 

enova365 pulpit kierownika

 

Korzystając z Pulpitów, kadra kierownicza zyskuje możliwość zdalnego zarządzania czasem pracy podległych pracowników oraz zatwierdzania otrzymywanych wniosków. Pulpity oszczędzają czas pracowników i menadżerów, przyspieszają realizację operacji kadrowych oraz niwelują kolejki do działów HR np. ograniczając liczbę papierowych dokumentów w obiegu. Kierownik po zalogowaniu się do Pulpitu widzi wszystkie wnioski pracowników, którymi zarządza. Lista powiadomień pozwala na sprawdzenie etapu na jakim znajduje się dany wniosek. Dokumenty, w tym także te wymagające wielostopniowego zatwierdzania, przechodzą przez kolejne etapy wg ustalonej w systemie ścieżki. Od oczekującego po zaakceptowany czy odrzucony. Dokumenty otrzymują odpowiednio statusy: oczekujący, zaakceptowany, odrzucony. Z kolei zasobnik dokumentów umożliwia przechowywanie i udostępnianie dokumentów w formie załączników.

 

Więcej o enova365 Kadry płace

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial