Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

enova365 Alt One Liderem sprzedaży 2023

enova365 Alt One Liderem sprzedaży 2023

enova365: Alt One ponownie Liderem!

 

Z dumą ogłaszamy nasz najnowszy triumf na Ogólnopolskiej Konferencji Partnerów Soneta – Producenta oprogramowania enova365, która miała miejsce w malowniczych Pabianicach w zeszłym tygodniu. To wyjątkowe wydarzenie przyniosło nam zaszczytną nagrodę za największą sprzedaż enova365 2023, co stanowi kolejny kamień milowy w naszym sukcesie.

 

enova365 Alt One        enova365 Alt One        enova365 Alt One

 

Jest to już kolejny rok z rzędu, kiedy to my zajmujemy pierwsze miejsce w tej trudnej konkurencji, co tylko potwierdza naszą nieustającą pasję do doskonalenia oraz zaangażowanie w rozwijanie enova365. To osiągnięcie jest owocem ciężkiej pracy naszego zespołu i nie byłoby możliwe bez Waszego niezastąpionego wsparcia i oddania.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, oraz za Waszą aktywną rolę w tworzeniu enova365 jeszcze lepszym oprogramowaniem. To Wasza pasja, determinacja i konsekwencja przyczyniły się do tego, że jesteśmy liderem w branży.

 

Nasza firma, Alt One, to wspólne dzieło, w którym każdy z Was ma swój wkład. Dzięki naszemu Zespołowi osiągnęliśmy to, o czym marzyliśmy. Ten sukces należy do nas wszystkich! Patrząc w przyszłość, nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań i osiągnięć. Razem jesteśmy nie do pokonania, a przyszłość wydaje się jeszcze bardziej obiecująca. Niech nadchodzący rok przyniesie nam jeszcze więcej sukcesów, satysfakcji z osiągniętych celów i nowych wyzwań do pokonania. Jesteśmy gotowi na to, co przyniesie przyszłość, i wiemy, że z takim niesamowitym zespołem oraz wsparciem naszych klientów możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Raz jeszcze dziękujemy Wam wszystkim za to, że jesteście częścią naszej historii sukcesu. Wspólnie jesteśmy w stanie zdobywać najwyższe szczyty!

Alt One

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial