Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Alt One Liderem sprzedaży enova365

Alt One Liderem sprzedaży enova365

 

Alt One najlepszy w 2022!

 

Konferencja Autoryzowanych Partnerów Soneta – producenta enova365 dobiegła końca. Z wielką radością, podczas tej 18. edycji, odebraliśmy zwycięskie statuetki w dwóch kategoriach:

🏆 Lider sprzedaży nowych licencji 2022
🏆 Lider sprzedaży 2022

 

Wróciliśmy zainspirowani, bogatsi i dumni! Bo wszystko, co robimy, realizujemy profesjonalnie – w oparciu o wiedzę i doświadczenie.

Wszystkim osobom pracującym na ten sukces składamy szczere podziękowania! Dzięki Wam, każdego roku, już od 12 lat otrzymujemy tytuł lidera jako wyraz uznania dla wielkości naszej sprzedaży, jakości wdrożeń oraz wkładu w budowanie marki enova365. Na sukces firmy Alt One pracuje cały zespół. To nie tylko świetni specjaliści do spraw oprogramowania enova365 i pasjonaci nowych technologii, ale przede wszystkim zaangażowani ludzie, których ambicją jest budowanie przyjaznej atmosfery pracy i  tworzenie czegoś, co jest realnie potrzebne klientom.

Mamy więcej rekomendacji niż konkurenci klientów!

Jesteśmy dla naszych klientów partnerem biznesowym – rozwijamy wspólnie biznes, a także skupiamy się na budowaniu więzi i zaufania. Współpraca z nami opiera się przede wszystkim na partnerstwie i uwzględnieniu indywidualnych potrzeb danego biznesu. Przygotowywane przez nas rozwiązania są spójne z przyjętą przez klienta strategią, a bieżąca praca nad ich optymalizacją opiera się na dobrej komunikacji i przemyślanych działaniach.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial