Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Aplikacja enova365 dla telefonów komórkowych

enova Warszawa

Aplikacja enova365 dla telefonów komórkowych

Aplikacja enova365 na system Android została dostosowana do możliwości i specyfiki urządzeń dotykowych. System jest tworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Pozwala planować podejmowane działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień. Oprogramowanie cechuje się bardzo dużą ergonomią i efektywnością pracy, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. Zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. System wspiera funkcjonowania w poszczególnych obszarach działania firmy: Handel, Księgowość, Kadry Płace, CRM, Workflow oraz BI.

 

Funkcjonalność umożliwia:

  • telefonowanie,
  • wysyłanie e-maili,
  • wysyłanie wiadomości sms,
  • nawiązanie połączenia głosowego przez aplikację skype bezpośrednio z kartoteki kontrahenta, pracownika lub osoby kontaktowej kontrahenta będąc zalogowanym w aplikacji enova365 na telefony komórkowe
  •  dodawanie załączników (pliki z pamięci wewnętrznej, zdjęcia z aparatu, itp.) do formularzy kartotek i dokumentów
Nowa wersja wymaga zezwolenia na dostęp do pamięci wewnętrznej telefonu oraz do aparatu fotograficznego.
Nowa wersja jest kompatybilna z serwerem od wersji 12.3

 

Menu główne zawiera skróty do poszczególnych modułów systemu. Umożliwia ono dostęp do wybranych modułów. Po wybraniu jakiejkolwiek funkcji z menu pojawi się stosowna lista lub skróty do kolejnych elementów systemu.

Zawartość menu jest zależna od:

  • wybranego modułu,
  • praw operatora – w zależności od uprawnień nadanych użytkownikowi przez administratora, może on posiadać dostęp tylko do wybranych funkcji w każdym module,
  • licencji jaką posiada firma.

Nad menu głównym znajduje się Pasek aplikacji.

Umiejscowione są na nim przyciski służące do wyszukiwania, zapisywania i otwierające menu, np menu nawigacyjne. Poza przyciskami znajduje się na nim nazwa listy lub otwartego formularza, na którym aktualnie się znajdujemy.

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial