Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Konkretnie o biznesie w IT: Alt One Lider branży

Konkretnie o biznesie w IT: Alt One Lider branży

 

Ekscytujący projekt! Wideo: „Konkretnie o biznesie w IT”

 

Niedawno mieliśmy okazję wziąć udział w niezwykłym przedsięwzięciu – nagrywaniu filmów w profesjonalnym studio, wszystko to dzięki inicjatywie producenta enova365 – Soneta. To było dla nas niesamowite doświadczenie! Każdy z tych filmów to opowieść o tym, w jaki sposób technologia informatyczna przekształca tradycyjne podejście do prowadzenia biznesu. Dodatkowo chcielibyśmy, aby te filmy pomogły Wam bliżej poznać naszą firmę, naszą misję, wartości oraz osiągnięcia. Jesteśmy bardzo podekscytowani efektami naszej pracy i nie możemy się doczekać, aby Wam je pokazać!

 

 

alt one lider enova

 

O czym będzie ten odcinek?

 

W najnowszym odcinku programu „Konkretnie o Biznesie w IT” zabierzemy Was w podróż przez kulisy pracy Alt One, odkrywając jej siłę i czynniki, które pozwalają firmie wyprzedzać konkurencję. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia tego odcinka i dołączenia do nas w podróży przez świat biznesu IT. Warto być na bieżąco i korzystać z wiedzy najlepszych, więc nie przegapcie tej okazji.

Gotowi by dowiedzieć więcej? Koniecznie zobaczcie ten odcinek: kliknijcie w filmik

 

 

 

 

 

A to jeszcze nie koniec!

 

Mamy wiele ciekawych odcinków w planach, które już wkrótce pojawią się na kanale producenta enova365. Bądźcie z nami na bieżąco, śledźcie nasze aktualności i nie przegapcie kolejnych inspirujących rozmów oraz cennych wskazówek od lidera enova 365. Do zobaczenia już niedługo!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial