Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

 

enova365 w chmurze

enova365 w chmurze oferuje możliwość zdalnego korzystania z oprogramowania. Dostęp do aplikacji bezpośrednio w przeglądarce o każdej porze z dowolnego miejsca.

 

Praca zdalna, mobilność pracowników, dostęp do danych firmy z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu i najwyższe bezpieczeństwo przechowywanych informacji – to tylko niektóre z zalet korzystania z systemu ERP uruchomionego w chmurze. Poznaj je wszystkie i sprawdź jak przenieść biznes do chmury.

Zalety chmury:

redukcja kosztów IT o około 20%

efektywne wykorzystanie pracy zdalnej

dynamiczny rozwój bez konieczności inwestycji w infrastrukturę IT

wydajność i skalowalność systemu

wygodny miesięczny abonament

możliwość zmiany liczby stanowisk w dowolnym momencie

enova365 SaaS

enova365 w chmurze Microsoft Azure to usługa software as a service (SaaS), użytkownik płaci miesięczny abonament za korzystanie z aplikacji. System oraz baza danych zainstalowane są na serwerach firmy Microsoft. Bezpieczeństwo danych i wydajność systemu są zapewnione przez dostawcę usługi. Firma nie ponosi zatem kosztów związanych z infrastrukturą IT, modernizacją sprzętu, aktualizacją licencji, obsługą techniczną oraz innych kosztów operacyjnych (jak. np. energia elektryczna, wentylacja, wynajem powierzchni). Dostawca jest odpowiedzialny za prawidłowe działanie aplikacji.

enova Warszawa

Archiwizator Azure: nowy wymiar bezpieczeństwa danych

 

Dla firm, które korzystają z enova365 w ramach własnej infrastruktury IT udostępniona została funkcjonalność Archiwizator Azure, która pozwala na wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych zgromadzonych w systemie, do chmury MS Azure. Zależnie od wybranego pakietu, archiwizacja danych może być wykonywana codziennie lub raz w tygodniu. Kopie danych są zawsze przechowywane i dostępne z okresu ostatnich dwóch miesięcy, zatem w razie potrzeby, przedsiębiorca może w dowolnym momencie, bez trudu, odzyskać wszystkie dane firmowe.

enova365 chmura erp

Biznes przyszłości dzieje się dziś

 

Chmura w codziennym życiu znana jest od dawna – przesyłanie zdjęć, poczta e-mail, portale społecznościowe, połączenia wideo. Dziś to także nowoczesny sposób prowadzenia mobilnego biznesu. Praca z każdego miejsca i o każdej porze, dostęp do danych ze swojego tabletu czy smartfonu wprowadzają nowe możliwości w prowadzeniu firmy. Biznes oparty na tych przewagach pozwala nawet małym i średnim firmom wygrać z dużymi konkurentami w walce o Klienta.

Archiwizator Azure chroni dane biznesowe w sytuacjach:

 

– awarii lokalnego serwera

– kradzieży sprzętu firmowego

– awarii u dostawcy serwerów zewnętrznych

– pożaru czy zalania w biurze

– działań nieuczciwego pracownika

– pojawienia się wirusów w infrastrukturze IT firmy

enova chmura

Chmura Microsoft Azure

 

Centra danych MS Azure gwarantują najwyższe bezpieczeństwo przechowywanych danych. Bazy zapisywane są w kilku centrach danych,  co eliminuje niemal do zera ryzyko ich utraty. Chmura MS Azure zapewnia również pełną prywatność danych, a na elementy ochrony składają się rozbudowane mechanizmy uwierzytelniania i  szyfrowanie. Instalacje i systemy są również systematycznie audytowane przez niezależne organizacje, czego poświadczeniem są certyfikaty takich standardów jak ISO 27001, spełniających wymogi prawa europejskiego.

Dzięki enova365 w chmurze:

zawsze korzystasz z aktualnej wersji systemu zgodnego z przepisami prawnymi

masz zapewnioną szybką i intuicyjną pracę z aplikacją

nie martwisz się o bezpieczeństwo przechowywania Twoich danych

enova chmura

enova365 – najlepszy system ERP w chmurze 2020!

 

Podczas corocznej konferencji Best in Cloud organizowanej przez redakcję Computerworld.pl grono Jury składające się z ekspertów z dziedziny technologii oraz autorytetów świata biznesu doceniło system ERP enova365. Został wyróżniony pierwszym miejscem w kategorii Produkt ERP/CRM w chmurze.

Wynajmuj funkcje systemu, których potrzebujesz!

 

Porozmawiaj z naszym działem sprzedaży→ 

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial