Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Sprawna organizacja pracy z obiegiem dokumentów

Sprawna organizacja pracy z obiegiem dokumentów

Pomóż swojemu zespołowi wykonać pracę mądrzej zgodnie z planem i we właściwym czasie!

 

Większość z nas spędza zbyt dużo czasu nad tym, co PILNE. Nie nad tym, co jest WAŻNE. Pracownicy spędzają cały swój czas robiąc rzeczy, które są konieczne do zrobienia, ale powtarzają się w przewidywalny sposób? Monotonne powielanie tych samych czynności może znacząco zmniejszyć efektywność ich pracy, a nawet stać się powodem do wypalenia zawodowego. Niewłaściwa organizacja pracy często prowadzi do odkładania zadań, co skutkuje ich kumulacją i ciągłym gonieniem deadline-ów. Co zrobić, kiedy monotonne wpisywanie tych samych danych zmniejsza efektywność?

 

 

Uporządkuj przepływ dokumentacji w firmie

 

Gdy liczba pracowników wzrasta, nowoczesne rozwiązanie dla firmy staje się niezbędne. Możesz zbudować przepływ dla prawie każdej części Twojej pracy, która obejmuje serię kroków, wykonywanych w powtarzalny i systematyczny sposób.

Koncepcja korzystania z Workflow jest prosta: wyznaczasz pożądany przepływ informacji przez organizację, a my zamieniamy go w proces na żywo. Każdy etap tego procesu można dostosować tak, aby obejmował powiadomienia, zatwierdzenia lub inne procesy oparte na użytkownikach. Głównymi komponentami przepływu pracy są wszystkie etapy procesu i logika, która określa ich kolejność. Workflow można aktualizować wraz ze zmianami tego procesu, wraz z rozwojem firmy lub wprowadzaniem nowych pracowników do przepływu pracy. Możesz wyznaczać cele, terminy i wytyczyć drogę, a Twój zespół może się skupić na tym co najważniejsze!

Workflow

Dlaczego warto wdrożyć profesjonalny system obiegu dokumentów?

 

Elektroniczny system obiegu dokumentów pozwala usprawnić i przyspieszyć codzienną pracę, zautomatyzować powtarzalne czynności, a także:

→ poprawia bezpieczeństwo danych klientów i partnerów biznesowych

→ wspiera wdrażanie koncepcji „paperless office” czyli biura bez papieru

→ zapewnia przedsiębiorstwom szybką, sprawną i bezbłędną pracę, minimalizując ryzyko pomyłek czy przypadkowego zniszczenia lub utraty firmowych dokumentów

→ minimalizuje ryzyko wypalenia zawodowego i zwiększa motywację pracowników

 

Jesteśmy specjalistami od zarządzania dokumentami

 

Potrzebujesz automatu do obiegu dokumentów? Dobrze trafiłeś: usprawnimy zarządzanie obiegiem dokumentów takich jak dokumenty kosztowe, czy zamówienia i faktura sprzedaży, a także przepływ informacji od momentu zatrudnienia pracownika, poprzez zmianę warunków, nieobecności aż po zwolnienie!

 

Zbudowaliśmy i zoptymalizowaliśmy kilkadziesiąt systemów do elektronicznego zarządzania dokumentami w różnych branżach:

→ finansowej,

→ ubezpieczeniowej,

→ telekomunikacyjnej i medialnej,

→ budowlanej i przemysłowej,

→ administracji publicznej.

 

Zobacz przykładowe procesy obiegu dokumentów księgowych oraz kadrowych wdrożone przez nas:

➡Projekt dla Billenium S.A.

➡Procesy workflow dostosowane do in­dy­wi­du­alnej struk­tury holdingu

➡Obsługa procesu rekrutacji w agencji pracy

 

Daj swojej pracy trochę płynności!

 

Stwórz więcej czasu, ucieknij przed chaosem. Zrób pierwszy krok w swojej podróży do automatyzacji przepływu pracy, skontaktuj się z nami handlowy@altone.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial