Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

Rozwiązania autorskie Alt One do enova365

Rozwiązania autorskie Alt One do enova365

Odkryj nowe możliwości i skróć czas operacji w swojej firmie!

 

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, skuteczne zarządzanie operacjami firmy oraz efektywna obsługa procesów kadrowych i księgowych są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. W tym kontekście przedstawiamy Ci nasze unikalne moduły do enova365, które zostały stworzone, aby uprościć i usprawnić codzienną pracę Twojej firmy. W połączeniu z potężnym systemem enova365, nasze moduły oferują innowacyjne funkcje i narzędzia, które zapewniają pełną kontrolę nad procesami płacowymi, umowami B2B, komunikacją między działami oraz bezpieczeństwem danych. Przedstawiamy kilka z naszych najbardziej zaskakujących modułów, które wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale także prostotą obsługi i dostosowaniem do indywidualnych potrzeb biznesowych. Przygotuj się na odkrycie nowych możliwości, które mogą przekształcić sposób, w jaki Twoja firma działa i odnosi sukcesy.

 

Zapoznaj się z naszymi unikalnymi modułami do enova365!

 

Alt One Analizy Excel Płace

Nasz moduł Analizy Excel Płace to doskonałe narzędzie, które umożliwia szybkie i łatwe generowanie dokładnych raportów płacowych. Dzięki niemu możesz tworzyć raporty w formie tabel przestawnych lub wykresów, co pozwala na jeszcze lepszą wizualizację danych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szczegółowego zestawienia wynagrodzeń pracowników, analizy kosztów czy też porównania między różnymi okresami czasu, nasz moduł Analizy Excel Płace dostarczy Ci wszystkich niezbędnych narzędzi.

 

Alt One Wielowymiarowy Podział Płac 

Jeśli potrzebujesz zaawansowanego mechanizmu do podziału płac wg projektów, nasz moduł Wielowymiarowy Podział Płac jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić szczegółowy podział wynagrodzeń na różne kategorie projektów, ten moduł oferuje najbardziej zaawansowane funkcje w tym zakresie. Niezależnie od skomplikowanej struktury wynagrodzeń, nasz moduł zapewnia precyzję i elastyczność w procesie podziału płac.

 

Alt One Wizytówki 

Już nie musisz pamiętać twarzy swoich współpracowników! Nasz moduł Wizytówki w pulpitach pracowniczych umożliwia łatwe zapamiętanie informacji o każdym pracowniku w Twojej firmie. Dzięki temu modułowi możesz dodać zdjęcia, dane kontaktowe, stanowisko czy też inne ważne informacje o pracownikach, które będą widoczne w pulpitach pracowniczych. To znacznie ułatwia identyfikację i komunikację wewnątrz zespołu.

 

Alt One Umowy B2B

Jeśli prowadzisz firmę z dużą ilością umów B2B, nasz moduł Umowy B2B jest stworzony właśnie dla Ciebie. Ten moduł porządkuje i usprawnia pracę z umowami, umożliwiając łatwe zarządzanie nimi w jednym miejscu. Możesz przechowywać wszystkie istotne informacje dotyczące umów, monitorować ich statusy, terminy czy też inne parametry, które są istotne dla Twojego biznesu. Dzięki temu modułowi masz pełną kontrolę nad swoimi umowami B2B.

 

Obieg Dokumentów kadrowych i księgowych

Obieg Dokumentów kadrowych i księgowych zapewnia szybszą i bardziej efektywną komunikację między działami w Twojej firmie. Dzięki niemu można wprowadzić zautomatyzowane procedury obiegu dokumentów, co eliminuje potrzebę przekazywania papierowych dokumentów między różnymi osobami i departamentami. Ten moduł usprawnia przepływ informacji, zwiększa efektywność pracy oraz redukuje ryzyko błędów w procesach kadrowych i księgowych.

 

Alt One 2FA Podwójna Autentykacja

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych jest niezwykle ważne. Nasz moduł 2FA Podwójna Autentykacja podnosi poziom bezpieczeństwa Twojego systemu enova365. Dzięki temu modułowi możesz włączyć dodatkową warstwę zabezpieczeń, która wymaga dwuetapowej autoryzacji przy logowaniu do systemu. Dzięki temu tylko uprawnione osoby będą miały dostęp do danych i zasobów w enova365.

 

Alt One Powiadomienia mailowe 

Aby skrócić czas reakcji i poprawić komunikację w Twojej firmie, moduł Powiadomienia mailowe jest niezbędnym dodatkiem. Ten moduł umożliwia wysyłanie powiadomień i alertów drogą mailową, informując o ważnych zdarzeniach, terminach czy innych istotnych informacjach w systemie enova365. Dzięki powiadomieniom mailowym masz pewność, że nie przegapisz żadnej istotnej informacji i będziesz mógł szybko reagować na potrzeby Twojej firmy.

 

Te moduły są stale rozwijane i dostosowywane do aktualnego prawa oraz potrzeb biznesowych. Alt One dba o to, aby  rozwiązania były zawsze aktualne i efektywne dla naszych klientów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i odkryj, jak dodatki do enova365 od Alt One mogą uprościć i usprawnić Twoje codzienne operacje!

 

Zwiększ efektywność i przełomowość w zarządzaniu swoją firmą

Zapraszamy do odwiedzenia strony, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszych narzędzi:  rozwiązania autorskie Alt One

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial